PL
| LOGIN
×
 

BEHIND THE BRAND

fleurs de paris rosen roses rosenbox

 

BEHIND THE BRAND

FLEURS DE PARIS to synonim nieprzemijającej elegancji, kobiecego uroku, który jest luksusem w najczystszej formie „La Joie de Vivre”.

Markę założyła Viktoria Frister w 2016 roku w Berlinie. Nazwa marki powstała z miłości do „miasta światła” i jej zamiłowania do pięknych rzeczy w życiu. Od początków prac zamiłowanie Viktorii do florystyki i wzornictwa wnętrz wpływało na opracowanie niezwykłych produktów, które wywołują uśmiech na twarzach jej klientów. Każdy produkt FLEURS DE PARIS to wynik najwyższych wymagań stawianych jakości, w połączeniu z innowacyjnym wzornictwem i miłością do detali.

Dzięki innowacyjnym procesom tworzymy dekoracje florystyczne, które latami zachowują swoje miejsce we wnętrzach.

Od pewnego czasu wspaniałym uzupełnieniem naszych kompozycji róż jest kolekcja świec FLEURS DE PARIS CANDLE COLLECTION – „Made in Grasse”, francuskiej stolicy perfum.

 

fleurs de paris rosen roses rosenbox

 

INFINITY COLLECTION

Nasze kompozycje Infinity składają się z przepięknych, prawdziwych róż, które są dostępne w szerokiej palecie kolorów. W ich najpiękniejszym momencie rozkwitu zostają zakonserwowane w specjalnym procesie ochronnym. Dzięki temu zachowuje się ich pełną naturalność i piękno przez wiele lat jak pierwszego dnia.

 

fleurs de paris rosen roses rosenbox

 

INDYWIDUALNA RÒŻNORODNOŚĆ

Nasze róże występują w ponad 25 niepowtarzalnych kolorach – od intensywnych do delikatnych. Zaaranżuj w ten sposób indywidualne bukiety, np. dokładnie dopasowane do Twojego wnętrza. Jeszcze bardziej różnorodne możliwości zyskujesz dzięki naszym kompozycjom z wybranym przez Ciebie wzornictwem, który chętnie dla Ciebie złożymy.

fleurs de paris rosen roses rosenbox schwarz rund

Nasze róże Infinity są wysyłane w równie wytrzymałych pudełkach o ładnym kształcie, zainspirowanych przez modystów paryskiej Haute Couture. Można wykorzystać pudełka bezpośrednio do prezentacji lub jako prezent. Wybieraj pomiędzy pudełkiem czarnym lub białym, okrągłym lub kwadratowym.

 

JAKOŚĆ I STARANNOŚĆ

We FLEURS DE PARIS wykorzystujemy wyłącznie róże najlepszej jakości. Starannie wybrane przez doświadczonych florystów róże są sprawdzane pojedynczo przed utworzeniem kompozycji, czy spełniają nasze najwyższe wymagania. Do kompozycji FLEURS-DE-PARIS wybiera się tylko te róże, które zostaną starannie zakonserwowane przez fachowców.

 

fleurs de paris rosen roses rosenbox weiss eckig

 

THE ROSÉ GOLD COLLECTION

Nasza Rosé Gold Collection łączy nasze ponadczasowe piękno pudełek na kapelusze z błyskiem różowego złota. Zapewnia ona najlepsze akcesoria dla domu z metalicznym wykończeniem.

Wybieraj między kompozycją białą i czarną, które razem ze szlachetnymi ozdobami z różowego złota wniosą do Twojego mieszkania powiew blasku, a w połączeniu z naszymi trwałymi różami Infinity będą stale przypominały o specjalnych momentach życia i ponownie je ożywią przy każdym spojrzeniu.

Kolekcja jest dostępna w 11 różnych kolorach i pięciu rozmiarach, w tym również nasz nowy wariant „Petite Luxe”.

fleurs de paris rosen roses rosenbox rose gold collection

 


Znajdź nas na

Zapisz się

FLEURS DE PARIS
DEUTSCHLAND GMBH

Adres pocztowy:
Sophie-Charlotten-Straße 92
14059 Berlin

info@fleursdeparis.pl