PL
| LOGIN
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!
×
 

Dostawa

WARUNKI WYSYłKOWE

Prosimy uwzględnić że nasze „Classic” kompozycje są tylko dostępne w Berlinie oraz w Dusseldorfie. Nie wysyłamy naszych „Classic” kompozycji tylko rozwozimy je za pomocą kuriera.

WYSYłKA

Za wysyłkę na terenie Niemiec pobieramy 4,95 € (VAT wliczony) za zamówienie. Jeżeli nie jest inaczej określone w opisie, artykuł zostanie dostarczony w przeciągu 2 – 4 dni roboczych po potwierdzeniu zamówienia oraz po wpływie zapłaty. Czas dostawy może się różnić przy wysyłce międzynarodowej.

Prosimy uwzględnić że nie mamy możliwości dostarczać w niedziele i święta.

Jeżeli zamówiło Państwo artykuły z różnymi czasami dostawy, wyślemy wszystkie artykuły wspólną wysyłką, jeżeli nie zostało to inaczej uzgodnione z Państwem. W tym wypadku czas dostawy zależy od artykułu z najdłuższym czasem dostawy, który Państwo zamówiło.

WYSYłKA MięDZYNARODOWA

Wszystkie międzynarodowe zamówienia są wysyłane DHL Express lub UPS (w zależności które opcje są dostępne). Państwa do których aktualnie wysyłamy są wyszczególnione poniżej. Prosimy sprawdzać co jakiś czas, ponieważ ciągle uaktualniamy obsługiwane państwa.

Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Włochy, Zjednoczone Królestwo.
Koszta wysyłki:

StandardExpress
Belgia - € 9,95
Bułgaria - € 9,95
Dania - DKK 75,00
Niemcy € 4,95 € 9,95
Estonia - € 9,95
Finlandia - € 9,95
Francja - € 9,95
Grecja - € 9,95
Irlandia - € 9,95
Włochy - € 9,95
Chorwacja - € 9,95
Łotwa - € 9,95
Litwa - € 9,95
Luksemburg - € 9,95
Holandia - € 9,95
Austria - € 9,95
Polska - zł 99,95
Portugalia - € 9,95
Rumunia - € 9,95
Szwecja - SEK 105,00
Szwajcaria - CHF 9,95
Hiszpania - € 9,95
Słowenia - € 9,95
Czechy - € 9,95
Węgry - € 9,95
Zjednoczone Królestwo - £9,95
ZEA - AED 129,95
USA - $ 9,95
Australia - AU$ 14,99

Wszystkie „infinity” kompozycje można wysyłać poza teren Niemiec do państw wyszczegulnionych poniżej. Obowiązkiem klienta jest upewnienie się że zamówiony artykuł może być importowany do danego kraju zgodnie z prawem. Regulamin może zabraniać importowanie egzotycznych materiałów. Prosimy uwzględnić że klient jest odpowiedzialny za wszystkie opuźnienia spowodowane procesem celnym.

MIęDZYNARODOWE CłA I PODATKI

Koszta wysyłki wykazane w czasie zamówienia zawierają wszystkie cła oraz podatki danego kraju. Zmiany dotyczące adresu dostawy po wysyłce artykułu mogą prowadzić do dodatkowych opłat pobieranych przez kuriera.

MIęDZYNARODOWY URZąD CELNY

Wszystkie międzynarodowe wysyłki, które przechodzą przez odprawę celną mogą mieć opuźnienie. Zależy od procedur odprawy celnej jak długo paczka będzie zatrzymywana

Czas dostawy

Jeżeli w opisie artykułu nie jest podany inny czas dostawy, dostawa towaru nastąpi na terenie niemiec w przeciągu 3 – 4 dni po potwierdzeniu zamówienia (w razie płatności z góry po poleceniu zapłaty). Poza teren Niemiec może dojść do dłuższych czsów dostawy.

Prosimy uwzględnić że nie mamy możliwości dostarczać w niedziele i święta.

Jeżeli zamówiło Państwo artykuły z różnymi czasami dostawy, wyślemy wszystkie artykuły wspólną wysyłką, jeżeli nie zostało to inaczej uzgodnione z Państwem. W tym wypadku czas dostawy zależy od artykułu z najdłuższym czasem dostawy, który Państwo zamówiło.

Warunki płatności

Możliwe są poniższe rodzaje płatności:

- Zapłata kartą kredytową

- Natychmiastowy przelew

- Zapłata PayPalem

Dalsze szczegóły dotyczące zapłaty

Przy zapłacie kartą krecytową obciążamy konto karty kredytowej przy wysyłce towaru.

Nasze dane konta bankowego:

Fleurs de Paris Deutschland GmbH
IBAN: DE70 1007 0848 0043 5404 00
BIC: DEUTDEDB110
Bank: Deutsche Bank

W razie pytań znajdzie Państwo nasze dane kontaktowe w impressum.

ŚLEDZENIE WYSYłKI

Po dokonaniu wysyłki wyślemy Państwu e-mail z informacją dotyczącą śledzenia wysyłki.

UBEZPIECZENIE WYSYłKI

Wszystkie zamówienia wysyłane na terenie kraju oraz za granicę są ubezpieczone.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zależy od miejsca przeznaczenia. Oszacowany termin dostawy jest widoczny przy zapłacie. Czasy dostawy bazują na oszacowaniach dostawcy i nie są gwarantowane.


Znajdź nas na

Zapisz się

FLEURS DE PARIS
DEUTSCHLAND GMBH

Adres pocztowy:
Egellsstraße 21
13507 Berlin

info@fleursdeparis.pl